FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.Sokol.Slopnice.pl Strona Główna » Kibice KS Gorce Kamienica

pako

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 124 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 11:31, 25 Maj 2008 Back to top

Bez wątpienia na miano spotkań tej kolejki wysuwają się dwa pojedynki.Witowa M.G. z Zalesianką to o utrzymanie w klasie A,oraz mecz Gorce Kamienica(2 miejsce) z Sokołem Słopnice(6 lokata).Nasza drużyna wystąpi niemal w pełnym składzie jedynie bez pauzującego za kartki Jasińskiego Łukasza ale za to z powracajacymi po pauzie właśnie za żółte kartki Tomkiem Mrówką oraz Mariuszem Świnką chyba najbardziej walecznym i charakternym zawodnikiem naszej drużyny.Miejmy nadzieję że dopisze pogoda no i co się z tym wiąże kibice którzy w kulturalny sposób będa dopingować obydwa zespoły.

MARLBORO

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 12 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 11:53, 25 Maj 2008 Back to top

pako masz racje szlagier kolejki to potyczka Gorców z Sokołem!!! Gorce maja jeszcze cień szansy na awans(Dobrzanka dzis dostaje vo. za limanovie i pozostaje im do rozegrania 4 kolejki,lecz ewentualna wygrana u siebie z Zenitem daje im juz pewny awans do 5 ligi)ale to jest piłka Nożna i tu wszystko jest moliwe,natomiast Sokół po przegranym meczu z Turbaczem w Mszanej, jest bardzo podbudowany i będzie chciał udowodnić w meczu z Gorcami,że ta porażka była wypatrzona przez arbitra! Tak więc zapowiada sie nam piękny mecz i miejmy nadzieję,że piłkarze zagrają wobec siebie fer-play a kibice urządza piękną oprawe tego meczu!!!!powodzenia dla obydwóch ekip!!!Niech wygra lepszy!!!!! Drógim spotkaniem wartym obejrzenia będzie bez watpienia spotkanie rozegrane na stadionie w Mszanie Górnej gdzie Tamtejszy Witów zmierzy sie z przed ostatnia drużyną A klasy limanowskiej Zalesianką Zalesie!!!! różnica pkt. wynosi 3pky,lecz w tej lidze decydują bezpośrednie pojedynki a w razie wygranej Witowa to ta drużyna awansuje na przed-ostatnia lokate,i na 4 kolejki przed końcem wydostanie sie ze strefy spadkowej!!!!!

kesacz

Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 137 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Słopnice

PostWysłany: Pon 19:39, 26 Maj 2008 Back to top

MARLBORO napisał:
(Dobrzanka dzis dostaje vo. za limanovie i pozostaje im do rozegrania 4 kolejki,lecz ewentualna wygrana u siebie z Zenitem daje im juz pewny awans do 5 ligi)

Do VI ligi....

natomiast Sokół po przegranym meczu z Turbaczem w Mszanej (....)

w meczu był remis 2-2

kesacz

PostWysłany: Pon 19:40, 26 Maj 2008 Back to top

.... ale gratulacje wczorajszego zwycięstwa.

MARLBORO

PostWysłany: Wto 0:21, 27 Maj 2008 Back to top

kesacz z tego co wiem to jest reorganizacja ligi, więc to jest 5 liga!!!! tak apropo!!!!pozdrowionka!!!! sory za błąd w meczu turbacza!!!!

pako

PostWysłany: Nie 11:04, 01 Cze 2008 Back to top

Zeszło tygodnoiwe zwycięstwo Gorcow z Sokołem Słopnice umocniło naszą drużynę na drugim miejscu w tabeli.Choć nie przyszło ono łatwo to jednak zostało odniesione po ciężkim boju z bardzo dobrym rywalem i dziwić może dopiero siódma lokata naszego rywala.Pierwsza połowa to przewaga Gorców z niewykorzystanymi sytuacjami Jasińskiego Piotrka(sztrzałki),Mrówki i bramką Zasadniego której nie uznał a raczej nie widział beznadziejny asystent sędziego głównego p.Tworka z Tylmanowej(bardzo dobre sędziwanie).Druga połowa to znowu ataki naszej drużyny i bramka dla gości po stałym fragmencie gry(rzut rożny).Ale radość z prowadzenia przyjezdnych nie trwała długo, po sidmiu minutach po bardzo dobrej akcji oskrzydlającej Marka Wąchały i dokładnym podaniu bramkę zdobył Mrówka.A dwanaście minut pózniej bramkę zdobył Jasiński Piotr po podaniu Świnki.Goście mieli szansę na wyrównójącą bramkę na 4 minuty przed końcem meczu ale Wojcieszak nie trafił czysto w piłkę z pięciu metrów.W sumie chyba zasłużone zwycięstwo naszej drużyny która dzielnie walczy o utrzymanie drugiego miejsca.Szkoda że Wąchała Marek otrzymał 4 żółtą kartkę i musi pauzować w meczu z Turbaczem.No i jeszcze jedno,postawa kibiców w tym meczu.Muszę pogratulować Sokołowi takich fantastycznych kibiców.Natomiast zadziwili mnie nasi kibice którzy również zaczęli nas dopingować,śpiewać no i uczestniczyć w meczu a nie tylko być biernymi obserwatorami i psioczyć na to czy na tamto.

Ostatnio zmieniony przez pako dnia Nie 11:06, 01 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz