FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.Sokol.Slopnice.pl Strona Główna » Kibice KS Sokół Słopnice

Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 16 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Słopnice

PostWysłany: Pon 13:09, 19 Maj 2008 Back to top

Początek spotkanie to zdyecydowana przewaga przyjezdnych.. Już po pierwszych 15 min Ujanowice prowadziły 2-0. Sokół nie podłamał sie po stracie 2 goli i ruszył do atak. Jeszcze przed przerwą nasi piłkarze zdołali wyjść na prowadzenie Very Happy . Kontaktową bramkę w 20 min zdobył Marcin Postrożny popisując sie precyzyjnym uderzeniem z ostrego kąta pod poprzeczke.. Very Happy W 30 min był już remis. Po rozegraniu rzutu roznego piłkę przejął Janusz Klimek i strzałem w długi róg pokonał bramkarza.. W 43 min na prowadzenie wyprowadził nas Artur Matras.. Very Happy wynikiem 3 do 2 zakończyła się pierwsza połowa..Very Happy
Po zmianie stron Sokół kontrolował grę, goście prezentowali się na boisku bardzo słabo. W 60 min prowadzenie na 4 - 2 podwyższył Artur Matras który minął bramkarza w dziecinny sposób w sytłacji sam na sam Very Happy. W 75 min kolejne koronowe rozegraie naszych piłkarzy, które przyniosło im 5 gola.. Jego szczelcem był Paweł Grucel który popisał sie pieknym uderzeniem... Nasz Sokół odniósł zasłużone zwycięstwo będąc w przekroju całego spotkanie drużyna zdecydowanie lepsza.. Very Happy Gratulacje IM.. Very Happy