FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.Sokol.Slopnice.pl Strona Główna » Kibice KS Gorce Kamienica

pako

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 124 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Czw 8:57, 25 Wrz 2008 Back to top

Przed nami VIII kolejka rzgrywek Limanowskiej kl.A a de facto VII gdyż ostatnia kolejka z powodu ostatnich opadów deszczu i fatalnych stan boisk została odwołana i przełożona na koniec rundy.A w tej kolejce bardzo ciekawie zapowiada sie mecz w derbach gminy Kamienica pomiędzy gospodarzmi drużyną Gorce Kamienica a drużyną gości Zalesianką Zalesie.Złośliwi twierdzą że będą to derby Kamienicy a nie gminy Kamienica z uwagi na to iż w Zalesiance ponad połowa składu wywodzi się z chłopaków z Kamienicy(bracia Wąchała,Kurzeja,Chlipała,Franczyk,Piksa,Czerwiński).A tak na poważnie to faworytem tej potyczki są gospodarze którzy w sześciu do tej pory rozegranych meczach zdobyli 13 pkt. cztery razy wygrywając(trzy razy u sibie-Płomień<4-0>,Turbacz<6-1>,Ujanowice<6-0> oraz na gorącym terenie w Słopnicach <2-0>0) raz przegrywając (z Laskovią <3-1> w Laskowej w fatalnym stylu) i raz remisując(z Krokusem<2-2> przed dwoma tygodniami).Natomiast goście w sześciu rozegranych meczach do tej pory zgromadzili 12 pkt. cztery razy wygrywając(raz u siebie z Jaworzanką<3-1>,trzy razy na wyjeździe z płomieniem<3-1>,Zenitem<2-1>,Witowem<3-2>) oraz ponosząc dwie porażki(dwa razy u siebie z Błyskawicą <0-2>,Mordarką<0-3>0.Jak widać obydwie drużyny za rywali miały drużyny z dwóch różnych półek.Gorce z czołówki tabeli ,drużyny które walczyć będą o awans do VI ligi natomiast goście drużyny z ogona ligowej tabeli,drużyny które w tym sezonie będą się bronić przed spadkiem.Tak więc faworyt w tym meczu jest jeden a jest nim drużyna Gorców która jeśli poważnie myśli o awansie musi takie mecze wygrywać choć jak nas życie nauczyło derby rządzą się swimi prawami ale myśle że nie w tym przypadku.Gospodarze powinni wystąpić w najsilniejszm składzie chyba że trener Tokarczyk szykuje nam jakąś niespodzianke choć nie sądzę by przed takim meczem próbował zmienić coś w ustawieniu.A zwodnikom przypominam że takie meczu wyzwalają u zawodników podwóją dawkę adrenaliny i aby nie zapomnieli że są na boisku i zagrali zgodnie z zasadami Fair Play i posznowaniem przeciwnika.A kibiców wypada nam tylko zaprosić w niedzielne(28.09. godz.15.oo) popołdnie na stadion w Kamienicy by dopingowali nasz ukochany klub Gorce Kamienica.Zapraszamy.

pako

PostWysłany: Sob 21:54, 04 Paź 2008 Back to top

Spotkanie derbowe z Zalesianką miało być wyrównane i twarde, obfitujące w sytacje bramkowe jak napisał Dziennik Polski w poniedziałek.Niestety dla widowiska,kibiców spotakanie miało jednostronny przebieg. Wystarczy wspomnieć że goście pierwszy strzał oddali w 72 minucie za sprawą Rafał Rucińskiego,tyle że był to strzał obroniony przez bramkarza gospodarzy.A gospodarze rozpoczęli rewelacyjnie. Jeszcze nie wszyscy kibice zdążyli wejść na stadion i zająć miejsca kiedy gospodarze za sprwą Jasińskiego Piotrka prowadzili 1-0(1 minuta).Goście nie zdążyli się jeszcze dobrze otrząsnąć z początkowego szoku a już przegrywali 2-0(11 minuta) znowu po bramce Jasńskiego P.A w 27 minucie rozgrywający kapitalną partię Jasiński P. skomletował hattrika i to klasycznego.Po przerwie znowu dominowali gospodarze a Jasiński P. znowu skompletował klasycznego hattrika(53,59,67).A gości dobił Kulig Sławomir pięknym uderzeniem z głowy.I gdyby nie przypadkowa ręka w polu karnym gospodarzy mecz skończył by się do zera.Rzut karny na raty dla gości wykorzystał Czerwiński bo za pierwszym strzałem Celusta obronił 11 zawodnika gości, niestety przy dobitce był już bez radny.Pomału bramkarz Gorców staje się specialistą od bronienia 11.