FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.Sokol.Slopnice.pl Strona Główna » Kibice KS Błyskawica Rupniów

yarooo

Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 63 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 12:00, 02 Cze 2008 Back to top

Spotkanie rozpoczęło się bardzo pomyślnie dla naszej drużyny bo już w 3 min po pięknym strzale Mateusza Nowaka piłka wylądowała w siatce gospodarzy. Przez począkowe 15min gry nasza drużyna była stroną przeważającą. Niestety w 35min błąd Jarka Czernka w polu karnym i dotknięcie piłki ręką, sędzia dyktuje rzut karny króry pewnie wykonuje zawodnik Sokoła. Do przerwy wynik 1-1. Można by myśleć że taki wynik nas satysfakcjonuje ale nie, w przerwie pełna mobilizacja i chęć zwycięstwa. Po wyjściu na drugą połowe gra była wyrównana z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Dogodnej sutuacji nie wykorzystał Grzesiek Korba nasz etatowy snajper, ale w sytuacji gdy piłka była na 4 metrze przenióśł ją nad poprzeczką. Niestety długo nie trzebabyło czekać żeby porzekadło piłkarskie się sprawdziło. Jakieś 5min póżniej w wielkim zamieszaniu w naszym polu karnym jako jedyny odnalazł się zawodnik gospodarzy i zdobył gola na 2-1. Takim wynikiem po sredniej grze z naszej strony i pieknęj postawie kibiców obydówch drużyn mecz zakończył się.

cba

Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 25 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Pon 20:04, 02 Cze 2008 Back to top

Troche za bardzo na luzie podeszliśmy do tego meczu w drugiej połowie i sie zemściło. Ale "nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem" tylko myśleć o następnych meczach. A po zakończeniu tego sezonu wziąć sie za ostre trenowanie i pokazać innym, że z nami nie będzie lekko, no i w końcu wyjść z A klasy!!! Twisted Evil