FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum www.Sokol.Slopnice.pl Strona Główna » Kibice KS Błyskawica Rupniów

PostWysłany: Nie 22:24, 13 Kwi 2008 Back to top

Może parę słów o drużynie : 2 mecze 6pkt.
Skład w porównaniu do rundy jesiennej uleg znaczącej przebudowie. Młoda perspektywiczna drużyna( średnia wieku nieco ponad 20 lat).
Sezon powinna zakonczyć w środkowej części tabeli.

mecze: Błyskawica-Witów 5:1
Przygniatająca przebawaga drużyny z rupniowa przez całe 90 minut.
Goście propawadzili do przerwy 0:1 po jedynej sytuacji bramkowej jaką stworzyli. Druga połowa to festiwal strzelecki i przełamanie niemocy bramkowej z pierwszej połowy.

Limanovia II-Błyskawica 0:2 (boisko pod szpitalem)
Nie muszę dodawać jakie panowały warunki na boisku, jeśli ktoś je widział to sobie napewno wyobraża.
Pewne zwyciestwo gości po bramkach zdobytych w drugiej części. Pierwsza połowa ze wskazaniem na rupniów który nie wykorzystał kilku dogodnych sytuacji bramkowych. Rezerwy Limanovii ograniczyły się w tym okresie do nielicznych akcji indywidualnych rozbijanych przed polem karnym gosci. Druga połowa scenariusz podobny. Dwie bramki zdobyte przez zawodników przyjezdnych głową.
Obie drużyny konczyły mecz w 10. Na 5 minut przed koncem doszło do nieprzejemnego zdarzenia, rozpędzony napastnik z rupniowa zachaczył kolanem bramkarza gospodarzy w głowę. W efekcie, obu karetki zabrały do pobliskiego szpitala. Jednego z potłuczoną głową a drugiego z przetrąconym kolanem. Sędzia podsumowywując cale to zajście ukarał zawodnika gości czerwonym kartonikiem. W miejscu kontuzjowanego bramkarza w bramce musiał stanąć zawodnik z pola, z racji braku rezerwowych limanovia również grała w 10.

Post został pochwalony 1 raz
Jao

Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 33 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: DOBRA

PostWysłany: Pon 14:52, 14 Kwi 2008 Back to top

Gratulacje za zwycięstwo powiem wam że byłem zdziwiony ze po rundzie jesiennej byliście na ostatnim miejscu. Mieliście w składzie na prawdę dobrych piłkarzy(niektórzy nawet ze sporym doświadczeniem). Widać jednak że wracacie na dobre tory i dobrze nasza A klasa będzie ciekawsza;))))